XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

08.07.2018 r.

1. 1. Pan Jezus przyznaje się do swojej rodziny, do swojego pochodzenia, swojego miasta i chociaż nie jest dobrze rozumiany, to jednak nie wypiera się swoich ziemskich korzeni. Swojej historii nikt nie może zmienić, ale można jej nadać nowy, piękniejszy bieg. Uczmy się od Pana Jezusa, nie zapominając o tym, co było, i nie zrażając się przeciwnościami, budować własną drogę realizowania powołania do szczęścia przekraczającego ziemski wymiar.

2. 2. Serdecznie witamy wszystkich Gości wypoczywających nad morzem i życzymy samoych pogodnych dni, obfitych w słońce i Boże łaski.

3. 3. Z 9 na 10 lipca, tj. z poniedziałku na wtorek, nocna modlitwa w naszej wspólnocie,  w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

4. 4. W środę przypada 75. rocznica rzezi Wołyńskiej.

5. 5. Dziękuję za pomoc przy montażu nowego ołtarza.

6. 6. Zapraszam 23.07 o godz. 20:00 na koncert zespołu Testimonium.

7.  7. Msze Święte w naszym kościele:

od poniedziałku do soboty o godz. 19:30

8. – w niedziele o godz. 9:00, 10:30, 11:30, 19:30

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 11 VII – św. Benedykt

Ks. Kan. Zbigniew Niemasik