II Niedziela Adwentu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Od środy , rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. Wilhelm Hajduk. Nauki rekolekcyjne w środę, czwartek i piątek o godz. 16:30 podczas Mszy Świętych.  Informacje umieszczone są na plakatach i w internecie.

  2. Tradycyjnie, w drugą niedzielę Adwentu, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona przed kościołami i kaplicami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do ludzi żyjących w trudnych warunkach za wschodnią granicą naszego kraju, m.in. w Donbasie, na Ukrainie i na Syberii.

 

 

PROBOSZCZ

Ks. kan. Zbigniew Niemasik

 

Comments are closed.