1.  Katechizm Kościoła Katolickiego nazywa Eucharystię sakramentem uzdrowienia. Przez uczestnictwo we Mszy św. prośmy o uzdrowienie duszy i ciała.

2.  W tym tygodniu rozpoczynamy czas WIELKIEGO POSTU.        W Środę Popielcową Msza św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 16:30

W tym dniu obowiązuje post ścisły tzn. ograniczenie się do spożycia trzech posiłków, dwóch lekkich i jednego do syta /od 18 do 60 roku życia/, oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, jak w każdy piątek /od 14 roku życia do jego końca/.

3. W okresie WIELKIEGO POSTU zapraszam w piątki na DROGĘ KRZYŻOWĄ.       – po Mszy Świętej odprawiane będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej

4. GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę.

5. Wszystkim obchodzącym swoje uroczystości osobiste i rodzinne pragnę złożyć życzenia Bożego błogosławieństwa,opieki Matki Najświętszej i wszelkiej  pomyślności.